Pátek
20.15
na Primě

Nestihli jste, jak Milenka ruší svatbu v Přístavu? Podívejte se na Prima Play

José tak pomáhá Romanovi Foto: José tak pomáhá RomanoviFoto: archiv

Pokud jste nestihli páteční díl seriálu Přístav, neklesejte na mysli. Na celý díl se můžete podívat kdykoliv online v našem archivu Prima Play. 56. epizoda momentálně ukázala, že i Radim Pátek někdy musí ustoupit ve jménu lásky.

Milence Hrdé už nejspíš došla trpělivost, postavila si hlavu a rozhodla se, že svatbu nechce. Radimovi se totiž nelíbilo, že na jejich svatbu pozvala celou Zátoku. Problém byl také to, že Pátek chtěl (jak jinak) ušetřit a svatbu chtěl pouze ve čtyřech, hostina měla proběhnout v Přístavu podle menu. To Milenka rezolutně odmítla. A šla bydlet do Přístavu.

Radim tak musí sebrat veškerou hrdost a Milence se omluvit, což ho bude stát hodně usilí a několik nevydařených momentů.

Jednou z nevydařených situací se může momentálně pyšnit i nováček v rádiu, Petr Dvořák, přítel Johany. Jeho první moderování totiž skončilo katastrofou a Petr se bojí, aby ho nevyhodili. Nakonec mu opravdu zavolají...

José řeší komunikační šum mezi ním a jeho manželkou v Itálii. Má pocit, že se jejich manželství na dálku už totálně rozpadá. Dokonce prohlásí, že se cítí nešťastný.

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Opakování Přístavu můžete sleodvat vždy na Prima Love každou středu v 17.25.

Se svou dceru  Foto: Se svou dceru Foto: archiv Prima

 

To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?