Pátek
20.15
na Primě

Opustí Marek Skála Přístav? Podívejte se na celý díl na PrimaPlay!

...si otevře hospodu jménem Přístav. Foto: ...si otevře hospodu jménem Přístav.Foto: archiv Prima

Nestihli jste páteční díl Přístavu číslo 64? Tak se podívejte do našeho online archivu PrimaPlay. Roman totiž atakoval Marka. Co bude s Přístavem?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

V Zátoce se během 64. dílu přihodilo vskutku hodně věcí. Začaly kolovat drby o Josém. José se odstěhoval do Přístavu a kolem sebe už nemá ani děti, lidé se ptají, a to hlavně Ivanka Braunová, která je Josému ze Zátoky nejblíže. José chce zastoupit Marka Skálu a je ochoten odkoupit i Markův podíl a podnikat s Romanem. Ten ale potřebuje souhlas od Marka a čeká až se objeví.

Ivanka zažije s Josém dost podivný večer. Všechno se vyvine nesprávným směrem!

Johana zavolá Romanovi, že se její táta Marek staví na večeři. Toho rozčílený Roman využije, sedá do auta a objeví se v bytě přesně ve chvíli, kdy se Marek snaží Johaně vysvětlit, že do Prahy znovu neutíká. Jak to tedy všechno je? Můžeme vám prozradit, že konverzace proběhne i pěstmi.

Mili  je zatím bezdětná, zatímco Radim už jednoho syna má. Ten už je skoro dospělý a Radim na něj podle Mili platí opravdu hodně celou jednu tisícovku za měsíc! Mili je jasné, že Radim si dítě rád odpustí kvůli finanční stránce. A tak to na něj zkusí jinak už si vůbec Radim spočítal kolik stojí antikoncepce?

 

Podívejte se na ukázku:

 

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?