Pátek
20.15
na Primě

Páteční Přístav čeká komediální rvačka kvůli žárlivosti

72. díl Přístavu uvidíte už v pátek večer ve 20.15. Tento díl bude zase naprostou komediální podívanou. Céčko se vrací se svou Milenkou do Přístavu, s ním přichází i Pyšta s bolavým zubem...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Anča prodělá neskutečný šok, když zjistí, že někdo ukradl její milovanou buginu. Nečekaným nálezcem je Pátek, což u spousty lidí vzbudí silnější či slabší nedůvěru. A my vám už teď na webu přineseme ukázku, co se vlastně stalo. Těšte se na vtipnou scénu mezi Mili a Radimem. A aby náhodou nebyl klid nikde a u nikoho, dělá Petr problémy kvůli tomu, že Johana plánuje odjezd do Anglie.

Šimáček se zbláznil

Korunu všemu nasadí Šimáček, který se rozhodne předstírat šílenství, aby se vyhnul trestu. A zcela nečekaně mu poslouží krávy v Pátkově péči. Ještě nečekanější je ale Drtinův piknik pro Velkou Lindu, na kterém ji překvapí nečekaným prohlášením.

Céčko málem saxofonistu zabije Foto: Céčko málem saxofonistu zabijeFoto: archiv Prima

Petr se snaží žehlit hádku s Johanou

V posledním 71. dílu Přístavu jste mohli vidět, že Petr Dvořák se dost nehezky pohádal s Johanou, protože žárlí na manažera Lukáše. Podle něj s ním Johana nestydatě flirtuje. Doma v Praze je pořádně hustá atmosféra, Petr si uvědomil, že to trochu přehnal a snaží se u Johany vše vyžehlit. Ta mu nechce odpustit zadarmo.

Nakonec s ním ale plánuje prázdniny v Londýně. Johana chce, aby s ní jel i Petr alespoň na čtrnáct dní. Petr rezolutně odmítne. A to bude dalším tématem sváru.

Rvačka kvůli milence

Céčko se vrátil do Přístavu i se svou náročnou milenkou. Ta v Přístavu na chvíli osiří, protože Céčko hraje s ostatními muži volejbal. Ona se má starat o zedníka Pyštu, jenž trpí se zubem nahoře na pokojích. Milence Céčka půjde pomoci s vyměněním obvazu místní saxofonista. Céčko zjistí, že ti dva jsou na pokoji sami a strhne se pořádná bitka!

Podívejte se na Přístav  už v pátek ve 20.15 na Primě.

Těšte se na další páteční díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?