Pátek
20.15
na Primě

Páteční Přístav: Pátek s Mili se berou!

Den D Milenky Hrdé a Radima Pátka nastal. Přípravy vrcholí a vy se můžete těšit na nejzábavnější svatbu v Přístavu. Svatbu Radima a Mili budou provázet vzlety a pády, ale hlavně humor. Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Pátek s Mili si konečně řeknou ano, celá Zátoka je na nohou a připravuje se na největší událost těchto dní. Zato Radimovi tak nějak těžknou nohy a pevná půda pod nohama se začíná trochu chvět. Vypadá to, že Radim Pátek trpí trémou. Milenka jako klasická nevěsta propadá panice každých dvacet minut, ale po jejím boku ji uklidňuje Ivana Braunová, která jí netradičně upravila svatební šaty.

Svatební vyjížďka na koních bude stylová

Roman s Pepou Krupičkou přijíždějí k chatě Pátkových na bílých koních, aby splnili tajný sen Milenky, která se těší, že se jednou v životě bude cítit jako Popelka se svým Juráškem. Radim z toho jako ženich ale nadšený rozhodně není. Musí totiž na koně vylézt a dojet až před Přístav a ještě u toho vypadat elegantně? Nemožný úkol.

První problém bude to, že Radim neumí na koně nasednout ani správným směrem, nemluvě o tom, že si u toho roztrhne kalhoty. Celá akce se samozřejmě neobejde bez lamentování a komandování Pepy. Při příjezdu k Přístavu Radim zjišťuje, že jeho svěděk na svatbě chybí, a tak bude muset někdo zaskočit. Muži se však do této role příliš nehrnou.

A klíčky od koule jsou v řece Foto: A klíčky od koule jsou v řeceFoto: archiv Prima

 

Olga unesla děti

José se ráno probudí a najde vzkaz, který mu napsala jeho manželka. Vrací se i s dětmi do Itálie. Rodiče Olgy jsou na zhroucení, nechápu, jak to mohla Olga udělat. José se rozhodne, že pojede do Benátek za nimi a bude stát před domem tak dlouho, dokud si s Olgou nepromluví. Rozhovor to určitě nebude příjemný.

Marek trpí odloučením

Markovi se stýská po Krupici, která se minulý díl sbalila a odjela do Prahy. Vyhýbá se i svatbě Pátkových, raději spí na pokoji. Všem to přijde opravdu divné, Tereza se za ním vydá, aby se dozvěděla, co se děje. Marek zkrátka nemůže pochopit, proč se Krupice drží zuby nehty představy, že chce žít v Praze. Tereza se mu to snaží vysvětlit. Zatím marně.

Bývalá žena Marka nebude jediná, kdo se v pokoji Marka během svatby objeví. Milenka se v půlce večera "ztratí" do Markova pokoje. Potřebuje se schovat před Radimem, chce totiž, aby si myslel, že jí svatebčané podle tradice unesli. Radim však nehledá a Milenka nevědomky poradí Markovi pár zajímavých nápadů, jak získat Krupici zpátky.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?