Pátek
20.15
na Primě

Petra Hřebíčková se vrací do seriálu

Petra se potkala i se svými hereckými kolegy ze Svateb Foto: Petra se potkala i se svými hereckými kolegy ze SvatebFoto: archiv Prima

Petra Hřebíčková se zase vrací před kameru. V primáckém seriálu Přístav naváže na divákům již dobře známou postavu Olgy Drozdové, provdané Pivodové. Natáčení ale samozřejmě přizpůsobí svému nedávno narozenému synkovi.

Petra by se pochopitelně nemohla vrátit na plný úvazek, bude natáčet pouze párkrát do měsíce. „Jsem ráda, že mi všichni vyšli vstříc a točím jen 3krát až 4krát do měsíce pár hodin denně. Chci se co nejvíc věnovat prckovi, proto se do práce vracím jen velmi zvolna,“ řekla Petra Hřebíčková.

Hned první den Petra točila scénu vítání občánků, takže se na place potkala především s celou svou seriálovou rodinou. Všichni ji nadšeně vítali. Hana Gregorová, která hraje její seriálovou matku, jí dokonce upekla koláč. „Na natáčení jsem se moc těšila, moc se mi po všech stýskalo. První natáčecí den jsem se potkala také s Filipem Blažkem, kterého jsem moc ráda viděla,“ líčila Petra.

V novém prostředí s novými kolegy

Mezi nové kolegy Petra zapadla okamžitě, protože s některými se zná už z dřívějších projektů. „Už jsme něco točily s Katkou Hrachovcovou, ona je strašně fajn. Stejně jako Kristýna Kociánová, známe se z divadla z Hradce Králové, kde máme spoustu společných přátel,“ vyprávěla Petra. 

V reálném životě má Petra Hřebíčková syna, v seriálu se jí narodí holčička, která dostane jméno Klárka. Tu hraje téměř stejně stará holčička, která se jmenuje Karolínka. „Malá je moc hodná a šikovná, určitě z ní bude jednou dobrá herečka,“ směje se Petra.

Petra Hřebíčková se na obrazovce poprvé objeví už toto pondělí!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?