Pátek
20.15
na Primě

Pondělní Přístav: Krupice má pro Marka obrovské překvapení. Uhádnete to?

Život hlavního hrdiny je jako sinusoida. Marek se před chvíli rozvedl a teď má před sebou nepopsaný list své budoucnosti. Jak ho naplní? Nebo ho za něj popíše jeho přítelkyně Krupice? Co uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15?

Marek se ve středečním dílu s Terezou oficiálně rozvedl po dlouhých dvaadvaceti letech manželství. Zatímco před několika měsíci opustil Prahu, aby začal nový život v Zátoce v podnikání s Přístavem, jeho život nabírá totálně nepoznané obrátky. Vzpomene si bývalý hokejista, jaké to je být otcem?

Ano, Marek Skála se znovu stane otcem. Pavlína Krupičková mu to přijela říci osobně z Prahy. Ona sama si jako starší budoucí prvorodička dítě moc přeje. Co na to ale padesátiletý Marek? Cítí se znovu na to, aby prožíval roli otce? Sama Pavlína je překvapená jeho reakcí.

Z automechanika hvězdou ženských časopisů

Automechanik Pepa Krupička se do ženských srdcí jako "servisák" pro ženy zapsal dost rychle a v Praze už se o něm dovídají média. Pepa dostane nabídku na rozhovor pro ženský časopis Isabela, kam ho nominovaly čtenářky jako nový mužský archetyp. Pepa sice neví, co to znamená, ale rozhodně souhlasí. V rozhovoru se zmíní o Pavlínce, ale i o tom, zda se směje ženám-řidičkám. Novinářka potřebuje rychle fotky k rozhovoru, a tak si Pepa vzpomene na bývalého fotografa Romana Mareše.

Milenka pózuje jako modelka Foto: Milenka pózuje jako modelkaFoto: archiv Prima

Focení proběhne v jeho dílně. A jako modelka se přizvala Milenka Hrdá. Připravte se na hodně vtipnou scénu.

Petr obětí fanynek

Zatímco se Johana snaží udělat na druhý pokus tu nejtěžší zkoušku na právech, Petr se doma připravuje na další koncert a zpívá si. Zvonek zvoní a ve dveřích má najednou tři neodbytné fanynky. Chtějí to, co všechny mladé holky v jejich věku. Selfíčko a opít se svým idolem. Petr vůbec neví, která bije, a chce holky vyhodit z bytu, protože mu je jasné, že pokud je uvidí Johana, zabije holky a následně jeho.

Johana doopravdy přijde...

Petr s fanynkami Foto: Petr s fanynkamiFoto: archiv Prima

Radim Pátek fušuje do řemesla Pepovi a Milenka chce Milenka models

Radim neví, do čeho píchnout, a tak začíná fušovat zaneprázdněnému Pepovi do řemesla. Předraženě opravuje drobnosti na autech dam a žen. Milenka je celá bez sebe, protože se stane opravdovou modelkou pro ženský časopis. Uvažuje dokonce nad tím, že si založí svou modelingovou agenturu. Netuší však, že zatímco fotí, Radim má v chatce návštěvu. Zhýralou Braunovku!

Pojede Emma na Slovensko a Roman do Itálie?

Emma dostane nabídku od manažerky Sylvy na hereckou roli v seriálu. Problém ovšem je, že seriál se natáčí na Slovensku. José jako její otec nechce, aby jela. Rozlétaná Olga, jež pracuje momentálně v Itálii, je pro. U Drozdových je tak velké dusno, protože Emma chce hrát za každou cenu. Na rozmyšlenou mají hodiny.

Roman dostane nabídku od Olgy z Itálie, zda by jim nepřijel nafotit nové svatební šaty. Romanovi se od Terezy nechce, jak se rozhodne?

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?