Pátek
20.15
na Primě

Premiérový Přístav opakujeme v neděli. Nebo si ho pusťte ihned online!

Zatímco manželka netuší, kde Marek je, dcera si ho najde Foto: Zatímco manželka netuší, kde Marek je, dcera si ho najdeFoto: archiv Prima

Každé pondělí a středu můžete sledovat nový seriál Přístav ve 20.15. Tuto středu jste mohli vidět premiérový díl Přístavu. Pokud jste příběhy z Posázaví ve středu nestihli, můžete si je samozřejmě pustit kdykoliv online na Prima Play. Další šanci mají diváci tuto neděli v 17.35 na Primě!

Seriál Přístav můžete sledovat vždy po odvysílání také online v našem televizním archivu Prima Play.

Pokud dáváte přednost televizním obrazovkám, máte šanci se na premiérový středeční díl podívat tuto neděli na Primě v 17.35.

O co v seriálu Přístav jde? Hlavní hvězda seriálu, Martin Dejdar, tvrdí, že seriál je hledání sama sebe. Hlavní postava Marek Skála je bývalý úspěšný hokejista. Byl to učitel tělocviku a zeměpisu na pražském gymnáziu, dokud nedal výpověď. Skončil v práci, opustil pražský byt, v něm cílevědomou manželku a rozjel se na svém hausbótu do českého kraje.

Ukotvil v chatové osadě Zátoka u vody a rozhodl se společně se svým kamarádem z dětství obnovit místní hospodu, která je už léta zavřená. Roman Mareš (Filip Blažek) momentálně prodává svou víceméně neúspěšnou seznamku ve svatebním salonu, jež vlastnil v Benátkách nad Jizerou. Je rozhodnutý pomoci starému příteli v nouzi a rozjede s ním hospodu s názvem Přístav.

Co na Prima Play, nebo v neděli v 17. 35 můžete vidět v prvním dílu, podívejte se na první upoutávku:

Chcete vědět, co uvidíte v druhém dílu příští středu? Podívejte se na upoutávku:

Přístav můžete sledovat ve středu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?