Pátek
20.15
na Primě

Přenech mi ženu, prosí rodinný přítel Marka Skálu

Marka Skálu v pondělním Přístavu tak trochu praští do hlavy tvrdá realita. Přijde za ním rodinný přítel, aby mu přenechal ženu. O sobě si však nechtěně poslechne daleko víc. Sledujte Přístav v pondělí ve 20.15 na Primě.

José zapíjí svou čerstvě narozenou dcerku Klárku v Přístavu, párty je pořádně velká. "Ta nebude mít v životě ani angínu," dušuje se Marek Skála v kuchyni, když párty v časných ranních hodinách končí. Druhý den je pro něj ovšem daleko náročnější, než by sám čekal.

Milenka v prádle

Když druhý den přijde do práce Milenka, která zase tolik nepila, a uvidí obrovskou spoušť, žádá si poloviční příplatek za mytí nádobí. Marek s obrovskou kocovinou s ní začne hádku, kterou nakonec vyhrají oba dva. Divíte se? Marek chce, aby odešla a přizná, že ji přijmul jen kvůli tomu, že se na ni pěkně kouká. Milenka se rozhodne jednat a začne vařit ve spodním prádle.

Milenka radí Johaně jak na kluky

Milenka má však momentálně i jinou roli než jen jako uklízečka v Přístavu. Viděla, že se Lukáš snaží Johanu sbalit, jenže Johana má zájem o Petra, který ji zase nechce. Staletá problematika má podle Milenky řešení. Prvotní problém u Johany je podle ní v tom, že se neumí oblékat. Což je s divokým vkusem Milenky poněkud úsměvné. Milenka se však nenechá a Johaně dokonce půjčí šaty a ukáže, jak má chodit. Pomůže to?

Johana se snaží zaujmout Foto: Johana se snaží zaujmoutFoto: archiv Prima

Bude Marek bojovat o svou ženu?

Když se ve dveřích Přístavu objeví rodinný přítel a nadřízený manželky Marka, má Marek prvotní strach o Terezu, které se nedávno dostala velice nebezpečné výhružky kvůli případu, jež řeší jako soudkyně. Terezin nadřízený jde však poprosit Marka o dost podivnou prosbu. Chce, aby Tereze Marek konečně řekl, že ji oficiálně opouští, aby mohla být Tereza šťastná (s ním). Marek se s ním popere, ale taková prosba mu vloží pořádného brouka do hlavy. Podvádí ho Tereza? Miluje ho vůbec ještě? Miluje on ji? Měl by ji opravdu nechat jít?

Přístav uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?