Pátek
20.15
na Primě

Přístav bude mít v pondělí pořádnou kocovinu

Přístav  - kocovina Foto: Přístav - kocovinaFoto: archiv Prima

Středeční pánská jízda se trochu zvrtla. Pánové toho vypili tolik, že by to ani nepřeplavali. Tomu také odpovídá jejich kocovina. Se striptérkou, která je už akorát našla v alkoholickém bezvědomí, to však ještě nekončí. Na co se můžete těšit v pondělí ve 20.15 na Primě?

Pánská jízda se ve středu zvrtla ve chvíli, kdy dorazil Céčko, který přivezl 80% rum. Jelikož to už nejsou žádní "křupaví salátkové" (rozuměj mladíci), jejich párty se sice zvrhla, ale úplně špatným směrem. Pánové totiž usnuli ještě předtím, než očekávaná striptérka dorazila.

V ten moment také přijíždí minibus se všemi ženami ze Zátoky a Špičky. Muže doma nenašly, a tak zamířily přímo do jámy lvové. Můžete se těšit na pořádnou scénu, kde se ukáže, kdo je "pánem" domu. Pánové se druhý den budou potácet v pořádné kocovině. A s otázkou, zda zažili, nebo nezažili vysněný striptýz.

Bude se cvičit jóga Foto: Bude se cvičit jógaFoto: archiv Prima

Někteří se budou muset dokonce kát jako třeba jinak kultitovaný Ouško, který usnul v posteli Johany. Ta se společně s Terezou musela vyspat na jedné posteli a celou noc poslouchat jeho chrápání. Ouško pak za trest vařil česnečku jako vyprošťovák pro celý Přístav.

Striptýz bude! I u Radima

Když se tak pánové rozpomínají, co se to vlastně v noci dělo, ve dveřích Přístavu se objeví paní striptérka, která měla předvést show minulou noc. Ani jeden pán ovšem v té době nebyl střízlivý a při vědomí, takže to striptérka zabalila. A teď si jde pro výplatu. Pánové v čele s Céčkem ji nakonec přemluví, aby svou show ukázala za bílého dne pro pár vyvolených. Když je striptérka v nejlepším, vtrhne do Přístavu Milenka a se striptérkou se popere. To jí Radim ovšem jen tak neodpustí!

Milenka je ze svého Radima zklamaná, ale on jí to všechno vysvětlí ("Abych mohl ocenit, co mám doma, musím se porozhlídnout jinde.") A tak se Milenka rozhodne, že svému Radimovi předvede u nich v chatě striptýz vlastní. Podvazky, sexy korzet a svůdná hudba je připravená. Chata ovšem není stavěná na takové vzrušení...

Dr. Jonáš se vrací

Záletný padesátník a zubař dr. Jonáš se vrací. Dr. Jonáš se po rozchodu s přítelkyní, která ho nakonec vykopla z bytu, musí uchýlit do své koupené chatičky. Rozhodne se tam bydlet nastálo. Krupice ho zná z Benátek nad Jizerou, a tak ho jde poněkud netradičně přivítat (myslí si, že chatu někdo vykrádá). Pavlína Krupičková sice netuší, co s vlastním životem, ale jedno ví jistě: Jonáš do Zátoky zapadne.

Více uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Přístav uvidíte každé pondělí a středu na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?