Pátek
20.15
na Primě

Přístav čeká soutěž v jedení švestkových knedlíků

Přístav v pondělí čeká lehce kulinární soutěž. Klukům v hospodě zbyla mísa švestkových knedlíků a Pátek dostal nápad. Vsadí se se zubařem Jonášem, kdo jich sní víc. Co dalšího uvidíte na Primě ve 20.15 už v pondělí?

Radim si nedá pokoj, stále by potřeboval vyhrávat a rozhodne se vzít na souboj zubaře Jonáše. Ten totiž chce švestkové knedlíky, ale Radim s Milenkou mu je jen tak nenechají. Musí je totiž vyhrát! Nakonec se však směje naposledy hlavně Jonáš, protože Radim to se svou chamtivostí jako vždy přežene. Žranice se odehraje na křtu Ouškovy knihy receptů na ryby.

Osamělá Milenka a Pepa

Krupice je stále u moře, a z Pepy je tak slaměný vdovec. Milenka mu však nasadí brouka do hlavy. Pepa přichází do Přístavu oslavit koupi nového domu. To mu sice Pavlína zakázala, ale on jí chce zkrátka udělat radost a vychovat v něm jejich společné děti. Tak si to alespoň krátkozrace plánuje.

Milenku přiváží do práce Pepa Foto: Milenku přiváží do práce PepaFoto: archiv Prima

 

Milenka mu však řekne, že kdyby ona měla takového chlapa, který se o ni postará a dokáže peníze vydělat, že by se k němu chovala rozhodně lépe než Krupice. Pepa si to vezme osobně a urazí ho to. Večer se k osamocené Milence (Radim má noční službu) vrátí a ptá se jí na to znovu. Pepa u Milenky stráví noc, což vyvolá poprask.

Tajné rendez vous Terezy a Romana

Milostná aféra Romana s Terezou nabírá na obrátkách. Roman už nevydrží bez Terezy ani minutu, proto se ti dva neustále tajně setkávají. Jejich tajná dostaveníčka však nebudou mít dlouhého trvání. Ti dva se totiž setkávají nejen v pražském bytu Skálových, ale i v přírodě v Zátoce, nebo dokonce v jednom z pokojů penzionu Přístav. Je jen otázkou času, kdy na to Marek přijde.

Marek Skála teď nemá moc veselé období, jeho city ke Krupici se komplikují, protože Krupici čeká vysněný život s Pepou v domě za Prahou. Co on? Terezu ztrácí a jeho večery jsou dost prázdné, pokud je nenaplní alkoholem. 

José a Ivana

José přijde nabídnout Ivaně, že by ji chtěl dále malovat, ale Ivana odmítne. Je jí jasné, že by to Míra rozhodně neschválil. Míra je v rozhovoru přeruší a začíná mu docházet, že ti dva mají tajemství. Doma pak vypátrá obraz!

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?