Pátek
20.15
na Primě

Přístav čeká španělský večer a také jedno velké odhalení

Marek roznáší Foto: Marek roznášíFoto: archiv Prima

Hospoda Přístav se v Zátoce začíná slušně rozjíždět. Jukebox jede každý večer na plné obrátky, tentokrát však Marek s Romanem přichystali pro obyvatele živou hudbu ve stylu španělských rytmů. To uvidíte už v pondělí!

Po společně strávené noci Marka a Terezy se zdá, že manželé spolu uzavřeli příměří. Celá Zátoka se nemůže dočkat španělského večera, který dovolí všem, aby si přichystali stylové kostýmy. Hlavně Krupice, která už plánuje dovolenou u moře a miluje kulturu všeho druhu, se nemůže dočkat.

Zátokou se však roznese drb, který Krupici poměrně znejistí. Marek Skála se měl pokusit zabít Pepu Krupičku. Pepa se totiž přišel přiznat Markovi a poprosit ho o pomoc jako bývalého tělocvikáře. Proč? Pepa neumí plavat, a tak ho Marek ze zkoušky shodil do vody. To samozřejmě viděl Radim Pátek a drb byl na světě. Radim je přesvědčený, že šlo o pokus o vraždu, ale Krupice to s Markem vyřídí jednou provždy.

Roman je sice stále okouzlující, ale na zamilovanou Johanu už si dává pozor. Johana se ho snaží všemi různými způsoby svést, ale není jí to co platné. V jeden jediný večer na Romana však vymyslí lest, ze které unikne málokterý muž. Bude mít Roman opravdu tak pevnou vůli?

Milenka je v ráži Foto: Milenka je v rážiFoto: archiv Prima

 

Odhalí se největší tajemství Zátoky?

Za Terezou přijede její kolega soudce, během procházky se poznávají s nejtajemnějším člověkem z celé Zátoky. Terezin kolega ho však ihned poznává. Herbert Ouško nejdřív zapírá, ale při společném obědě se opravdu přizná. Čím se tedy Herbert opravdu živí?

Během španělského večírku v Přístavu pomáhá hlavně José vařit jídlo, jako je paella. Večírek je velice povedený do doby, dokud za ním nepřijde Ivana, která mu chce něco důležitého říci...

Více uvidíte už v pondělí ve 20.15 v Přístavu!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?