Pátek
20.15
na Primě

Přístav čekají dvě nové postavy. Poznejte Jakuba Štěpána

Petr hraje společně s Jakubem Štěpánem Foto: Petr hraje společně s Jakubem ŠtěpánemFoto: archiv Prima

Vedle úspěšného hudebníka Petra Lexy z kapely SLZA uvidíte dalšího mladíka, kterého znáte hlavně podle sympatického hlasu. Jakuba Štěpána můžete poslouchat v rádiu, teď uvidíte i jeho tvář v seriálu Přístav. Co bude hrát?

Před kamerou není Jakub Štěpán žádný nováček. Má za sebou řadu rolí ve filmech i seriálech a moderuje také víkendovou relaci na Evropě 2. Nejnověji jej uvidíme v primáckém seriálu Přístav, kde hraje jednoho z dvojice studentů a muzikantů - Lukáše.

Lukáš je parťákem Petra, kterého hraje Petr Lexa. Jsou kamarádi a hudebníci, členové jedné kapely. Lukáš je ale z dvojice ten větší smolař. Alespoň co se týče lásky. „Když jsem si přečetl charakteristiku Lukáše, bylo mi ho trochu líto, protože se nešťastně zamiluje do Johany (Sandra Černodrinská), která chce jeho kamaráda Petra. Lukášovi tyhle trable nezávidím. Kdybych byl já jako Jakub na jeho místě, asi bych se ji snažil ukecat,“ říká Jakub.

Seriálový Petr prý dává přednost kariéře Foto: Seriálový Petr prý dává přednost kariéřeFoto: archiv Prima

Než se potkali před kamerou, se svým seriálovým parťákem Petrem Lexou se osobně neznali. „Petra jsem znal jen pracovně. Před natáčením jsme se párkrát sešli, abychom se sladili, protože v seriálu hrajeme členy jedné kapely a kamarády. A při našich setkáních jsme probírali nejen naše role. V seriálu je Petr kápo a já k němu trochu vzhlížím. Otázkou bude, jak dlouho. Protože i dlouholeté přátelství může skončit kvůli nějakému přešlapu,“ naznačuje herec a moderátor Evropy 2 Jakub Štěpán.

Petr si vyzkoušel hrát před kamerou jen během natáčení klipu SLZA Foto: Petr si vyzkoušel hrát před kamerou jen během natáčení klipu SLZAFoto: archiv Prima

S Jakubem Štěpánem se v Přístavu seznámíte už tuto středu 14.10. ve 20.15 na Primě.

Článek

Petr Lexa si zahraje v seriálu Přístav Foto:

Už zítra uvidíte Petra Lexu z kapely SLZA jako novou posilu Přístavu

Fanoušci ho znají jako zpěváka, videoblogera, baviče, spoustu let hrál v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Teď nastupuje Petr Lexa, zpěvák kapely SLZA, do seriálu...
Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?