Pátek
20.15
na Primě

Přístav hledá posilu do kuchyně

A už balí ženy Foto: A už balí ženyFoto: archiv Prima

Ve středu zase uvidíte Přístav na Primě ve 20.15, tentokrát se hospoda poněkud rozroste o nové zaměstnance. Přístav má s utopenci a hermelínem úspěch, lidé si však žádají pořádnou kuchyni. Marek shání kuchařku.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Devátý díl uvidíte už ve středu.

Dovolená u moře se Pepovi a Pavlíně blíží mílovým krokem. Den před odletem se však ke Krupičkovým dostane muž, který dá Pepovi skvělou pracovní nabídku. Postarat se o jeho vymazleného veterána, což je pro Pepu práce snů. Pavlína se tedy bude rozhodovat, jestli dovolenou zruší, nebo pojedou.

Milenka shání práci (všude možně)

Radim obchází Zátoku s tím, že potřebuje na jídlo pro svou fenku Etiku. Vydírá ostatní obyvatele Zátoky za to, že jim bezplatně hlídá pozemek, s čímž většina nesouhlasí. Pepa ho dokonce nazve mafiánem. Radim se rozhodl Milence sehnat práci, protože ji za krádež v konzumu vyhodili. A tak se Milenka nakonec uchytí v Přístavu jako uklízečka, kde potká i starého svůdníka a kamaráda Marka. Céčko je novou ženou okouzlen a rozhodne se ji pozvat na procházku a oběd. Milenku by však Radim nejspíš zabil, kývne?

S příjezdem Céčka se i Markova pracovní morálka trochu zvolní, pořádají soutěž o nejrychlejší pádlování a u toho si přihnou lahvinku rumu. Marek se znovu opije. Johana ho nařkne z nezodpovědnosti, i když Marka čeká další zkouška ze života.

Jeho manželku Terezu, jež dělá soudkyni, se někdo snaží zastrašit. V pražském bytě našla kulku a dva rudé karafiáty. Marek je mužem činu a rozhodne se jednat. Terezu pozve do Přístavu, i když ji odsud minule nepěkně vyhodil.

Blýská se na lepší časy v rodině Skálových? To uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?