Pátek
20.15
na Primě

Přístav očima Kairy. Kateřina Kaira Hrachovcová fotí zákulisí seriálu

Martin Zounar a Kaira Foto: Martin Zounar a KairaFoto: Kaira

Pravidelně vás zásobujeme fotografickými momentkami ze zákulisí natáčení seriálu. Teď pro vás však máme naprostou specialitu. Fotografie ze zákulisí, a to očima jedné z hereček Přístavu! Kateřina Kaira Hrachovcová vyfotila jeden natáčecí den, jak ho viděla vlastníma očima.

O Kateřině Kaiře Hrachovcové se ví, že miluje umění všeho druhu. Patří mezi ty, kteří sedí v předních řadách českého fashion weeku a hrdě nosí modely českých módních návrhářů. Kromě toho je známá tím, že maluje krásné obrazy.

Kateřina Kaira Hrachovcová zkrátka potřebuje tvořit, ať už je to její divadelní nebo seriálová postava, či malování. Divákům Přístavu teď bude pravidelně dopřávat fotografie ze zákulisí natáčení. Každá pochází z jejího mobilního telefonu: "Mobilní telefon mám každý den doslova po ruce. A pravda je, že s ním více vyfotím než protelefonuji," přiznává Kaira.

Selfie Foto:

Natáčení očima Kairy

Protože na natáční Přístavu tráví hodně času, napadlo ji fotit právě zákulisí, kam se málokdo z diváků podívá. A krom toho je natáčení také o čekání, hezkých pohledech na kolegy, se kterými hraje a vůbec na celý štáb, vysvětluje herečka. Focení se Kaira věnuje intenzivně už sedm let. "Fotím vše, co mi řekne ANO. A klidně vyfotím i kousek sebe. Mám docela obyčejný fotoaparát. Je starý tak jako má fotopraxe – sedm let. A těším se na nový," prozrazuje Kateřina Kaira Hrachovcová.

Kateřina nefotí jen štáb, ateliér a sebe, ale i své kolegy. Ti se často stávají oběťmi fotografů bulváru, proto nás zajímalo, jak se na další hledáček fotoaparátu tváří právě oni: "Jsem bezpečná, absolutně respektuji druhé, tak nemůže být problém. Kolegové buď chtějí, nebo nechtějí. Tak to mám i já. To jde ale vycítit, kdy je ta správná chvíle, aby to bylo v pořádku."

Podívejte se tedy na první várku fotografií od Kairy:

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?