Pátek
20.15
na Primě

Rozhovor s Petrem Čtvrtníčkem: Chceš, aby ti taky jedna přiletěla?

Přístav - Petr Čtvrtníček v akci Foto: Přístav - Petr Čtvrtníček v akciFoto: archiv Prima

Seriál Přístav začíná už ve středu ve 20.15, kde uvidíte fantastickou seriálovou dvojici. Petr Čtvrtníček a Kateřina Kaira Hrachovcová si padli do oka. A vtipálek Čtvrtníček dokonce prozradil návod na to, jak dovede Kateřinu zklidnit!

Radim nekrade, Radim recykluje. Říká sám o sobě, že má rád pouze dvě věci - fenku Etiku a svoji Milenku Hrdou. Slečnu, kterou ulovil v místním konzumu, společně žijí v osadě Zátoka v jedné z chat.

Radim se svou přítelkyní dokáže dělat psí kusy. Jeho Milenka ho totiž miluje tak jako nikdo jiný a Radim na ni aplikuje svou speciální verzi lásky. To také ukázal během rozhovoru v zákulisí.

"Petr je skvělý herec a bezvadný kluk, já sem moc šťastná, že s takovým hercem můžu spolupartneřit, " prozrazuje Kateřina Kaira Hrachovcová. K tomu všemu ovšem musíte vidět skvělý rozhovor, který dokazuje, jak si herci padli do oka.

Podívejte se:

Boj jeho Milenky a Krupice

Milenka Hrdá, jeho dlouholetá přítelkyně. Svou lásku dává Milence najevo někdy hodně zvláštním způsobem. Radim si o sobě myslí, že je nejlepší, stejně jako jeho přítelkyně, jenže Milenka v osadě zápasí o post nejvíc sexy "baby" s Krupicí.

I na to má Radim skvělou odpověď:


Seriál Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?