Pátek
20.15
na Primě

Scéna jako z dramatu: Radim je mrtvý. Co si Milenka počne?!

Když se Milenka snaží probudit svého milého Radima a nepovede se jí to, končí její život. Co si bez Radima ona sama počne? Podívejte se na zásadní scénu 46. dílu Přístavu. Vyvolává několik otázek (a v podání Kateřiny Kairy Hrachovcové také záchvat smíchu v tom nejlepším slova smyslu).

Milenka dělá jako vždycky svému Radímkovi čaj k snídani. Radim však nevstává. Nehýbe se a nedýchá!

Vypadá to, že smrt je první věc, která mu neprošla. Milenka je právem celá bez sebe. Po hysterické scéně volá Dr. Jonáše a společně s ostatními obyvateli Zátoky stojí u jeho smrtelné postele. Prsty v nehybnosti Radima má stará Braunovka, s kterou se Pátek potkal včera.

Neškodná rajská

Braunovka totiž omylem během vaření přimýchala do rajské několik prášku antidepresiv, které teď bere Míra. Hrnec s celou rajskou nechala u dveří, aby ji později mohla rovnou vyhodit. To by však nebyl Radim, aby zase vše "nezreckyloval". Společně s fenkou Etikou tak vylížou celý hrnec.

A pohroma je na světě.

V každém případě si všimněte neuvěřitelné herecké etudy Kateřiny Kairy Hrachovcové, která zase vyšperkovala celou scénu.

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Článek

Ouško ho však překvapí Foto:

Ve středečním Přístavu zemře Radim!

Středeční Přístav zažije velice smutnou situaci. Radim nedýchá. Milenka je na prášky a celá Zátoka u jeho smrtelné postele netuší, co s ním! Bude to další kšeft pro...


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?