Pátek
20.15
na Primě

To je pořádná scéna! Johana nachytá Marka s Krupicí

Johaně se v momentě rozsypala celá její osobní základna. Její rodina se jí rozpadá pod prsty. Po zjištění, že maminka má poměr s Romanem, se přijela uklidnit do Přístavu, kde nachytala tátu s Krupicí. Podívejte se na scénu z pondělního dílu!

Johaně je sice přes dvacet let, ale co se týče rodinných záležitostí, je to stále dítě. Proto jí hodně ublížilo, když se dozvěděla, že její maminka chodí s Romanem. Co však netušila je, že její táta Marek Skála, majitel hospody Přístav, si začal něco s Krupicí. Ženou, která momentálně utíká od svého manžela.

Johana zpočátku nevěří svým očím, když uvidí tátu v něžném objetí s Pavlínou Krupičkovou. Udělá v pokoji pořádnou scénu. Krupici dokonce obviní z toho, že se jí všechno perfektně hodilo, když si Tereza začala s Romanem, a proto sbalila jejího tátu. Místní kadeřnice, která už plánuje svůj budoucí život jinde, se tvrdě ohradila.

Přístav - řekne Krupice pravdu? Foto: Přístav - řekne Krupice pravdu?Foto: archiv

Její argumenty vůči Johaně však tak trochu mohou urazit city Marka.

Marek se momentálně cítí dost osamělý. Přišel o manželku a nejlepšího přítele v jeden den. Dcera je na něj naštvaná, a tak se upíná ke Krupici, která v Zátoce funguje hlavně jako "posluhovačka" pro nemocného Pepu. I na něj ovšem dojde.

Céčko má pro Marka zase několik rad Foto: Céčko má pro Marka zase několik radFoto: archiv Prima

Podívejte se na scénu z pondělního dílu Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?