Pátek
20.15
na Primě

To je změna! Představitelka Johany prokoukla v jarních identech

Sandra Černodrinská hraje už skoro rok postavu Johany Skálové, dceru majitele Přístavu a soudkyně z Prahy. I když je Sandra o něco starší než její seriálová postava, její křehká krása ji rozhodně neprozradí. A během natáčení jarních televizních znělek její charisma ještě podtrhli.

Kreativní tvůrci krátkých útvarů, v kterých chtějí v pár sekundách představit tváře Primy a pořady, v kterých se osobnosti objevují, se drželi hesla více tváří více prima. Proto na televizních obrazovkách můžete vidět Sandru Černodrinskou, herečku ze seriálu Přístav, a ostatní televizní hvězdy v několika provedeních. Pomohlo k tomu zrcadlení.

Křehká herečka, kterou v seriálu Přístav vídáte hlavně v džínových lacláčích, pruhovaném triku a s vlasy sepnutými do ohonu, během natáčení identů prokoukla. Vyfoukané vlasy a romanticky rozevláté šaty s volány v pudrové barvě pomohly mladé herečce podrthnout její krásu nevtíravým dojmem. Stejně tak jako působí sama Sandra.

Přístav - Johana Foto: Přístav - JohanaFoto: All

Tvůrci seriálu jí píší repliky, které jako by chtěly říct, že i pod nevinnou slupkou se skrývá energická dívka, jež si chce zařídit život podle sebe. Taková totiž seriálová Johana pod vlivem vlastní matky rozhodně je. Johana stejně jako Tereza Skálová rozhoduje ráda o svém životě a životech cizích lidí. Seriálový charakter studentky práv se nemůže smířit hlavně s tím, že její přítel je populární hudebník s milionem fanynek a nejasným životním řádem.

Pojďte se podívat, jak to Sandře Černodrinské slušelo nejen při znělce, ale i v zákulisí natáčení:

Sandře to v pudrových šatech slušelo Foto: Sandře to v pudrových šatech slušeloFoto: archiv Prima


Chcete vidět celé zákulisí natáčení televizních identů?

Článek

Láďa Hruška Foto:

Jaro je Prima. Podívejte se do zákulisí natáčení jarních identů!

Jarní atmosféra se dostala i na FTV Prima díky novým televizním pořadům. Primy je zase víc, a proto se kreativní tvůrci rozhodli natočit jarní televizní identy stylově....
Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?