Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Céčko má další povedenou radu pro smutného Marka

Když se exhokejka Céčko vrátí do Přístavu, není nouze o povedený humor. A Céčko má tentokrát další radu pro životem unaveného Marka Skálu. Co z Céčka vypadne? Podívejte se na video z pondělního dílu.

Céčko se vrací na víkend se svou bývalou blonďatou milenkou, která ještě neopustila od představy, že si v Zátoce pořídí s Céčkem novou chatičku.Céčko si jede odpočinout do své základy, kam si vodí milenky. Jeho nervy však také pracují. Ve svazu má problémy a jeho početné milenky mu v životě také nepomáhají.

Na život se sexem (vyjma manželky) má tak jasný názor, který prozradil i Markovi. Ten mu vesele poděkoval. Céčko se však přiznává, že svůj bohémský život už přestává zvládat. Každá milenka něco potřebuje, něco chce, a ještě k tomu tento exhokejista rozhodně nemládne. Staříkovi zkrátka ubývají síly a milenky si toho začínají všímat.

Céčko potřebuje kapříky

Jeho blondýně se v Přístavu nikdy moc nelíbilo, neustále si stěžuje, a tak se rozhodne jednat. Ptá se místní Braunovky, zda neví o nějaké chatě na prodej. Ivana ji jako vědma poradí chatu Krupičkových, prý se budou co nevidět rozvádět. Krásná blondýna však u Krupičkových rozpoutá další bitku. Céčko zkrátka ty "kapříky" nutně bude potřebovat...

Céčko a jeho přítelkyně se vrací Foto: Céčko a jeho přítelkyně se vracíFoto: archiv Prima

 

Podívejte se na scénu z pondělního dílu Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě.

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?