Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Co bude Petr hrát na svatbě Mili a Radima?

Celá Zátoka se připravuje na svatbu Milenky a Radima. A do práce je přivolán i Petr Dvořák, přítel Johany, aby zahrál na svatební hostině a následné párty. Marek ho však hned zpočátku upozorní na jednu důležitou věc. Podívejte se na video z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Celá Zátoka se s vervou připravuje na svatební den Milenky Hrdé a Radima Pátka. Radom bohužel jako vždy hodlá šetřit na všem, ale Milence naštestí všichni pomohli. Drozdovi vaří v Přístavu svíčkovou a polévku, Ivana Braunová pomáhá se stylingem nevěsty a Roman s Pepou přiváží koně, aby se měli svatebčané na čem svést.

Proto se musel zapojit i muzikant Petr, který na svatbě, tedy hlavně po ní, bude hrát. Svatební večírky si nevybírají a Marek Petra upozorňuje, že nikdo není zvědavý na žádné umění. Správný muzikant má totiž zahrát "od Bacha po Vlacha".

Petr už teď připravuje tanečně - hudební číslo s dcerou Jonáše Lindou. Bude hrát song od Weeknda "Ca´nt feel my face". Jak se rozhodne s dalším repertoárem? Zvolí českou klasiku, nebo si pojede svoje oblíbené songy ze zahraničí?

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už ve 20.15 na Prima Love.

A klíčky od koule jsou v řece Foto: A klíčky od koule jsou v řeceFoto: archiv Prima

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?