Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Další hádka o Josém bez Josého!

Ivana Braunová pomalu ale jistě plánuje svou svatbu s Mírou Šimáčkem. A Míra stále žárlí na Josého, i když mu Ivana vysvětlila vše, co mohla. Podívejte se na další hádku, která se týká charismatického malíře exkluzivně už teď.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Ivana se do svatby příliš nehrne, ale Míra Šimáček, otec její dcery Markétky, splnil všechno, co slíbil. Bere léky na svou agresivitu a impulzivní jednání a jak se zdá, zatím seká dobrotu jako správný partner. Jenže už na první pohled se Ivana do svazku příliš nehrne.

Momentálně pro sebe na svatbu shání svědkyni. Jediná žena, s kterou si rozumněla v Zátoce, byla Krupice. Ta emigrovala do Prahy a nechce se z ní hnout. Stejně jako nechce potkávat lidi z ní, proto svědčit u její svatby odmítla. Ivana neví, koho by požádala.

A Míra takový krok od kamarádky komentuje dost nehezky. V ten moment se Ivana naštve a zmíní jméno José. Oheň je na střeše.

Podívejte se na scénu, která pochází z 66. dílu Přístavu, jenž uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž Foto: Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportážFoto: archiv Prima

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?