Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Já jsem ho radši majzla, hajzla, vypráví Milenka o Drtinovi

V minulém dílu Přístavu jste mohli vidět, že se Olga konečně přiznala, že si v Itálii někoho našla. José to tušil celou dobu. Druhý den sbalil děti a odjeli neznámo kam. Když se vrací domů, ví, že bude muset problém řešit. Podívejte se na video z pátečního Přístavu.

Ze záhadného cizince Drtiny se vyvrbil novinář, který pátrá po tajném dědictví. Drtina se rozhodl, že své volno trvající jeden měsíc stráví v Zátoce a bude stále objevovat. To však zneklidňuje všechny obyvatele Zátoky. Bude zase obcházet chaty? Milenka je vzteky bez sebe, když nese Drtinovi víno a zjistí, že s ním popíjí v jeho pokoji a přítelkyně Romana. Mili udělá scénu, Drtinovi uštědří výchovný pohlavek a jde žalovat Romanovi.

Tereza se o Drtinovi dozvídá, kdo vlastně je. Novinář pracuje v jednom z nejúspěšnějších kanadských deníků jako kulturní redaktor. Po několika letech kariéry ho však kultura tolik nezajímá a rozhodl se na měsíc vydat do Čech. Postavy Zátoky jako je například Milenka, Ouško, nebo Radim Pátek hodně zaujaly. Píše o nich krátké fejetony.

Milenka je rozzlobená, že vidí pít Terezu s Drtinou Foto: Milenka je rozzlobená, že vidí pít Terezu s DrtinouFoto: archiv Prima

Kuchařka a uklízečka, Milenka, se bojí, že Drtina oblouzní Terezu. Roman však není žárlivý typ a snaží se spíše uklidnit rozlícenou Mili.

Podívejte se na celou scénu z pátečního dílu. Milenka zkrátka zase ztropila skandál!

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

VŠECHNY ODVYSÍLANÉ DÍLY MŮŽETE VIDĚT V NAŠEM ARCHIVU PRIMA PLAY.

José děti "unesl" po hádce s Olgou Foto: José děti "unesl" po hádce s OlgouFoto: archiv Prima

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?