Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Jak je na tom Petr s jazykolamy?

V pátečním dílu Přístavu uvidíte i Petra Lexu ve své roli. Ten seriálový Petr má v nejbližší době další kolo pohovoru ve výběrovém řízení na moderátora rádia. A to bude problém, protože k roli moderátora potřebuje mluvit srozumitelně, což mu příliš nejde. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.

Petr po telefonátu, že postupuje do dalšího kola na pozici moderátor rádia, zase stagnuje a nijak se nepřipravuje. Přitom ví, že jeho slabá stánka je mluvený projev – mluví příliš rychle.

Johana s Lukášem ho přemlouvají k tomu, aby začal studovat fonologii a v mluvení se tak zlepšil. Podle Lukáše Petr polyká koncové hlásky. Johana si zase myslí, že Petr příliš drmolí.

Petr všem narážkám na jeho dokonalosti odolává tak, že se vždy urazí. Johana ho nakonec donutí, aby pořádně cvičil a domluví mu hodiny u operní pěvkyně Braunové v Zátoce.

Přístav - Petr a jazykolami Foto: Přístav - Petr a jazykolamiFoto: archiv Prima

Pokud by Petr vyhrál post moderátora v rádiu, bude to skvělá reklama i pro Petrovu hudební kariéru podle jeho managera Lukáše. Lukáš také tvrdí, že Petr je správný typ na moderátora a na tuto pozici by se hodil. Petr o tom však pochybuje a spoustu věcí nechává náhodě, což na něm Johana nemůže vystát.

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzal Foto: Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzalFoto: archiv Prima

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?