Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: To je trapas! Johana s Petrem jsou nachytáni těsně po sexu!

Když se do bytu přiřítí Tereza Skálová, tak rozhodně netuší, že se za malou chvilku dozví věci, o kterých by raději vědět nechtěla. Podívejte se na roztomilou a trochu trapnou scénu z pátečního dílu Přístavu ve 20.15 na Primě.

Johana samozřejmě dospívá v ženu a žije se svým přítelem. Tereza nejspíš tuší, že si v posteli jen nepovídají, nicméně Petrovo prořeknutí rozhodně nečekala. A Johana? Ta sice nehne brvou, ale tváří se, že je otrávená přítomností vlastní maty v jejím bytě. Jak se však rychle ukáže, Johana je otrávená z úplně jiného důvodu - dozvěděla se, jak se Tereza zachovala k problému Marka a Krupice.

Marek se s Krupicí rozhodli rekonstruovat kadeřnictví a vložili do rekonstrukce čtvrt milionu korun, ale bez právních podkladů. O kadeřnictví a peníze přišly. Zásadní chyba je zkrátka bude stát odstupné Krupice od Pepy Krupičky, který prodal jejich společný dům. Tereza se jejich problému akorát zasmála, což se Johaně nelíbí a dá to své matce dost ostře najevo.

Přístav - Petr překvapený v županu Foto: Přístav - Petr překvapený v županuFoto: archiv Prima

Nejhumornějším pvkem mezi vyhrocenou výměnou názorů mezi matkou a dcerou je "rozespalý" Petr, který se během jejich hády dožaduje něčeho  jídlu v epesním župánu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Kobliha se s Pepou konečně sblíží Foto: Kobliha se s Pepou konečně sblížíFoto: archiv Prima

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?