Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Johana se s Petrem pustila na tenký led. Tohle je na rozchod!

Johanka stále bojuje se svou láskou k Petrovi. Nejraději by ho totiž měla pro sebe a stále se jí nelíbí, že Petr zpívá písně, které mu napsala Alice. Dojde mezi nimi i na konverzaci, kterou muži slyší opravdu neradi. Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu.

Petr přijme nabídku, aby zahrál na křtu rybí kuchařky od pana Ouška. Na křtu hraje písničky své kapely a Johana to stále těžce snáší. Za každým slovem textu totiž vidí Johanu. Zamilovaná studentka práv se urazí a odejde do svého pokoje, hned za ní jde Petr, který ví, že je něco špatně.

Johana se mu přizná, že ji to stále vadí a nenápadně začne našlapovat do minového pole, které končí slovem rozchod. Johana totiž dělá chybu, ptá se Petra, jestli by kvůli ní neukončil slibně rozjíždějící se kariéru v kapele.

"Já bych kvůli tobě ale přestala studovat práva," říká muzikantovi. petr ji však řekne velkou pravdu, kterou většina dívek nechce slyšet. Stejně tak Johana, která svého přítele klasifikuje jako sobeckého. Roman se jí snaží uklidnit tím, že může být ráda, že si ji Petr vybral.

Podívejte se na celou scénu.

Milenku přiváží do práce Pepa Foto: Milenku přiváží do práce PepaFoto: archiv Prima

Co uvidíte v pondělním Přístavu:

 

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?