Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: José a Ivana se spolu opijí. Dají to dohromady?

José a Ivanu pojí jedna tajná společná noc. Tenkrát si řekli, že se to už opakovat nebude. José je teď úplně sám a Ivana mu přišla zlepšit náladu. Nakonec to byla však ta dvanáctiletá whiskey, která povolila otěže jejich vztahu. Podívejte se na celou scénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Zátoka žije drbem. Nešlo si nevšimnout, že José se odstěhoval do Přístavu a kolem sebe už nemá ani děti. Lidé se začali vyptávat. Ivana se dozví, že José už vztah s Olgou oficiálně ukončil a jde se přeptat Josého, zda je vše v pořádku. José ji drsně odbyde, protože se pár sekund před tím ošklivě pohádal s Olgou po telefonu. Ivana je z Josého chování dost vyděšená, dokonce nechala Romanovi stovku spropitného.

José se chce Ivaně revanšovat tím, že ji pozve na svou dvanáctiletou whiskey. Během večera však dojde k velkému nedorozumnění.

Ivana má viditelně výčitky svědomí, protože se za chvíli bude vdávat. Nebo se možná bojí toho, co k Josému doopravdy cítí?

Na to se podívejte ve scéně z pátečního dílu Přístavu.

Podívejte se na páteční scénu z Přístavu!

Ouško má místního šetřílka v pasti. Co po něm chce? Foto: Ouško má místního šetřílka v pasti. Co po něm chce?Foto: archiv Prima

Vše uvidíte již v pátek na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?