Pátek
20.15
na Primě

Video: Kdybych to kolo neuklidil, tak ho někdo ukradne, hájí se Radim

Přístav - Petr Čtvrtníček a Etika Foto: Přístav - Petr Čtvrtníček a EtikaFoto: archiv Prima

"Lidi jsou úplně blbý, to kolo stálo nezamčený půl dne u plotu," rozčiluje se Radim Pátek. U Radima se krásné kolo ovšem moc neohřálo. Poslal ho dále výměným obchodem. A to způsobilo více starosti než radosti.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Osmý díl uvidíte už ve středu.

Osmý díl Přístavu bude také o vyšetřování kriminálních činů. Třeba takový Radim, který věci nekrade, ale uklízí je (podle svých slov) si "vypůjčil" kolo.

Když Milenka uvidí Radima jet na krásném dámském kole, má radost. Ten se však rozhodne, že "uklizené" kolo musí poslat dál, protože by ho někdo poznal. Obětí se stane Marek Skála, jenž se chce odvděčit své dceři Johaně. Ta pomáhá v Přístavu během vysokoškolských prázdnin.

Jenže ukradené kolo bude mít velkou dohru u rodiny Skálových. Tentokrát se totiž Tereza ukáže jako pravá soudící soudkyně.

Co způsobí ukradené kolo? Foto: Co způsobí ukradené kolo?Foto: archiv Prima

Odhalíte důvod, proč ji Marek občas nemůže vystát. Kolo vyústí v nehezkou hádku a v závěry, které si nepřeje ani jeden z nich.

Podívejte se, co všechno předcházelo popsané scéně. Petr Čtvrtníček s Kateřinou kairou Hrachovcovou se zkrátka hledali až se našli:

Ve středu uvidíte celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?