Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Krupice jde vše říct Pepovi, do situace vstoupí Marek

Jedno velké téma středečního Přístavu? Rozhodně to bude o odvaze změnit život. Krupice se tak rozhodla a v ten moment před hotovu věc hodlá postavit i zamilovaného Pepu. Jenže celou situaci naruší Marek Skála.

Marek požádá Krupici, aby manželství s Pepou už konečně ukončila, nedokáže totiž snášet neustále lhaní Pepovi a jakékoliv předstírání. Krupice čeká na správnou chvíli, ale ta stále nepřichází, protože Pepa se vrací domů pozdě a mírně opilý z Přístavu.

V konečný moment se Krupice osmělí a chystá se to sdělit Pepovi, který pro ni zrovna připravuje večeři, plánuje jejich společnou budoucnost a vybírá dlaždičky do jejich nového domu. Krupice se nadechuje, aby konečně řekla, co měla tak dlouho na srdci, když v tom přichází Marek, který se chce ujmout celé situace. Je to ale správně? A řekne nakonec všechno Pepovi?

Jaká bude Pepova reakce? Podívejte se na scénu z Přístavu!

Marek plánuje další útěk?

Markovi je jasné, že s Krupicí v Zátoce zůstat nemůžou. Má k tomu hned několik důvodů. Krupice do Zátoky nepatří a už od začátku chtěla pryč. Byla ochotná odejít i sama. Zároveň je Markovi jasné, že až se jejich milostná aféra provalí, tak mu to dají místní pořádně sežrat. Nejrozumnější se pro něj jeví útěk zpět do Prahy. Ale stojí to opravdu za to, odcházet zpět do místa, odkud před půlrokem utíkal. A co na to Roman, který by v byznysu samotný nemohl pokračovat. Nechá Marek Romana napospas osudu a opustí kvůli Krupici Přístav?

Krupice je nenápadná Foto: Krupice je nenápadnáFoto: archiv Prima

Sledujte na Primě ve středu ve 20.15 další díl Přístavu!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?