Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Krupice není těhotná! Jak to?

Krupice je ve věku, kdy bude početí poněkud obtížnější než u dvacetiletých mladic. Když se tedy její první těhotenský test ukázal pozitivně, i přes to, že to neočekávala, měla velkou radost. Teď ale přišla fatální zpráva z vyšetření. Marek s Pavlínou dítě nečekají.

Markovi sice dlouho netrvalo, aby si zvykl na to, že mu někdo bude znovu žvatlat do ucha slovo "tati", ale bylo vidět, že má radost hlavně za Krupici, která dítě ve svém věku už chtěla. Teď je všechno jinak. Oba dva jsou zklamaní a třískají s nimi rozporuplné pocity.

Marek takovou informaci zpracovává špatně, když mu přítelkyně v intimním rozhovoru oznámí, že její podezření na těhotenství se nepotvrdilo, myslí si, že je to pouze legrace. Krupici je tento rozhovor nepříjemný. Snaží se celou dezinformaci zamluvit. Dítě spolu stejně neplánovali, Marek by měl být přece rád.

Krupice má starosti Foto: Krupice má starostiFoto: archiv Prima

Jenže Marek si mezitím zvykl na myšlenku, že se mu na klíně bude zase pohupovat batole a bude mu říkat "tati". Markovi po takovém oznámení procházejí hlavou myšlenky chaoticky. Sám totiž musel Pavlínu k návštěvě gynekologa tlačit, Pavlíně se tenkrát nechtělo. Její těhotenství bylo neoficiální z lékarny. Připravila Krupice na Marka lest? Chtěla tak vyzkoušet, zda bude někdy majitel Přístavu dobrým otcem? 

Více uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě v seriálu Přístav!


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?