Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Krupice přišla Markovi oznámit svoje stanovisko. Čeká je společný život?

Pepův návrat z nemocnice převrátil Krupici život. A že těch osobních revolucí měla místní kadeřnice už dost. Marek na ni stále čeká a je na Pavlíně Krupičkové, jak se rozhodne. Podívejte se na video z pondělního Přístavu.

Pavlíně trvalo několik let, než se odhodlala uvěřit, že její společný život s manželem Pepou už nebude mít dlouhého trvání. Pavlína potřebuje muže - světáka, k tomu se Pepa nepřibližuje ani na kilometry. K rozhodnutí utéct ze Zátokyji však pomohl nový muž ve strém životě. Ex - hokejka Marek Skála a majitel hospody Přístav.

Pepa Krupička nechce věřit tomu, že by se Pavlína rozhodla odejít jen tak a vinu vidí  obou dvou "zrádcích". Opak je však pravdou. I tak se Pepa snaží oběma zničit životy svým zhrzením nadáváním a provokací, kterou si oba dva užívají jak doma, tak v hospodě.

Přístav (14) Foto: Přístav (14)Foto: archiv Prima

Pavlína se i přesto všechno rozhodla, že to s Pepou v té nejhorší chvíli vydrží a Pepovi pomůže postavit se (vysloveně) na nohy. Svůj vysněný nárat do Prahy proto odkládá na neurčito, stejně jako společný život s Markem.

I takové rozhodnutí s Markovo životem poněkud zamávalo. Dochází mu, že lokální kadeřnice zkrátka nedokáže jen tak Pepu opustit. Pavlína ještě není připravená na tak obrovskou změnu v jejím životě. A tak se Marek rozhodne změnit svůj život. Chce rozvod.

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15!

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?