Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Kuchtění Petra pro Johanu je roztomilost sama!

Johana má narozeniny a Petr připravuje tajnou oslavu společně s hostinou. Bude se konat kuchařská katastrofa? Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu.

Notebook na lince, kamarád k ruce a pohled, který říká: naprosto netuším, co dělám. To vás čeká už v pátek, kdy budete sledovat Petra, jak vaří s Lukášem pro Johanu a její rodinu.

Petrovo menu je následujicí - steaky, které ještě nikdy nedělal a dort. Ani v jednom chodu se necítí pevný v kramflecích. A Lukáš také nevypadá, že by v kuchyni trávil véíc než nutné množství času, aby se najedl.

Každopádně pro Johanu to bude velké překvapení. A co dostane Johana ke svým jednadvacátým narozeninám? To bude téma hádky mezi Terezou a Markem. Odnese to však i Krupice.

I oslava se někdy může pořádně zrvtnout. Podívejte se na snažení Petra a Lukáše. Jak myslíte, že jejich kuchtění dopadne? Bude to katastrofa, nebo se pánové nakonec vyhoupnou na pozici šéfkuchařů?

Anketa

Uvaří Petr dobře Johaně a celé rodině?

Jak jsme vás informovali, reálný Petr Lexa by takové vaření nejspíš zvládl levou zadní podle jeho Instagramu:

Článek

Přístav - Petr Lexa vaří Foto:

Jaké menu by pro Johanu vytvořil "hospodyňka" Petr Lexa?

Herec Petr Lexa je nejen nadaný zpěvák, ale do vínku mu bylo přidáno i v oblasti humoru. Ten ukazuje na svém populárním YouTube kanálu a klidně i na Instagramu. Na...

 

Roman s Markem se chystají na oslavu Foto: Roman s Markem se chystají na oslavuFoto: archiv Prima

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte tento pátek v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?