Pátek
20.15
na Primě

Video: Láska v ohrožení. Zůstane Krupice s vážně poraněným Pepou?

Pepovo zoufalství z toho, že ho opustila Krupice, ještě rozhodně neskončilo. Žárlivý automechanik se v noci rozhodl, že podpálí Přístav. Nakonec však skončil on s těžkými popáleninami na nohou. Zůstane s ním Krupice, když je vážně zranený?

Pepa Krupička si je jistý, že za odchod jeho milované ženy Pavlíny může hlavně "hokejka" Marek. Jejich aférka však není taková lovestory, jak by leckdo čekal. Pavlína sice utekla od Pepy, ale přebývá u Ivany Braunové. Markovi se rozhodně do náručí nevrhla.

Pepovo nepovedené žhářství zbytku Zátoky prozradilo, že mezi Markem a Pavlínou Krupičkovou něco je. Markovo nejbližší okolí to však netuší a dva milenci s jakýmkoliv oficiálním oznámením rozhodně nespěchají.

Co se stane teď, když Pepa po dramatickém požáru skončil v nemocnici s popáleninami druhého stupně? Bude se o něj Pavlína znovu starat jako o nemocného, protože má černé svědomí, že za všechno může ona? Ivana ji radí, aby Pepu opustila se vším všudy. Pavlínu však hlodá svědomí.

Přístav (34) - Obrázek 1 Foto: Přístav (34) - Obrázek 1Foto: archiv

Markovi tak začnou pořádné obavy, zda se Pavlína nakonec nerozhodne u Pepy zůstat nadobro. Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu, kdy se Pavlína o své budoucnosti vyjádří.

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?