Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Má Olga tajného milence v Itálii? Podívejte se a rozhodněte!

Páteční Přístav možná odhalí důvod, proč se Olga Drozdová z italských Benátek domů příliš nehrne. Josému se však jeho samota začíná čím dál tím víc zajídat. Drozdovi během skypování s Olgou přijdou na to, že vedle Olgy stojí jakýsi Ital...Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Zatímco celá Zátoka řeší, jak donutit Radima Pátka k tomu, aby Milence Hrdé, dlouholeté družce, konečně kývl na svatbu, Josého čekají těžké chvilky. Zatímco sleduje zamilované páry jako je Marek s Krupicí či Romana s Terezou, on je stále sám jako kůl v plotě. Jeho manželka Olga pracuje v italských Benátek.

Během telefonického rozhovoru se Olga nechá slyšet, že se jí velice stýská po dětech. O jejím manželovi se nezmíní vůbec. Olga odjížděla s tím, že pauza jim ve vztahu jenom prospěje, ale vypadá to, že je odděluje ještě více.

Přístav - Olga v italských Benátkách Foto: Přístav - Olga v italských BenátkáchFoto: archiv Prima

Nový muž v životě Olgy?

José jako slaměný vdovec vychovává dvojčata v Přístavu stále sám. Děti v hospodě, kde José částečně pracuje, dokonce píšou úkoly, což se nelíbí babičce. Libuše Drozdová má na výchovu Josého vlastní názor. José v radosti, že budou mít na stole zvěřinu, zavolá Olze do Itálie, aby přijela i s jejich roční dcerou. Olga odmítá a nechce slíbit ani bližší datum příjezdu. José pojme podezření, že Olga si v Itálii někoho našla. Ptá se Romana, ale ten prý nic netuší.

Takové podezření pojmou i její rodiče. Během skypování totiž Olga předává roční dceru "italskému kamarádovi". Našla si Olga během své manželské krize nového přítele?

Podívejte se na scénu. Co si o tom všem myslíte? Hlasujte!

Anketa

Má Olga v Itálii milence?

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzal Foto: Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzalFoto: archiv Prima

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?