Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Mára se vrátil ve chvíli, kdy se řeší, zda je prezident kretén!

V hospodě Přístav bude jako vždy zase pořádně veselo. Za Céčkem přijela milenka, ale Céčko musel dělat, že ji nezná. A v tu chvíli se vrací na místo činu i Marek Skála. Do té doby nezvěstný spolumajitel Přístavu. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Že by se Marek Skála konečně probral a začal řešit situaci s Přístavem? Roman Mareš mu totiž po hádce s Terezou zavolal a chce od něj slyšet resumé. Nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli ostatním lidem, kteří potřebují znát další budoucnost Přístavu. Jako první přišel starosta, zda má prodloužit smlouvu. José také čeká na odpověď, zda by se nemohl ujmout jako zastupitel Marka Skály.

Roman však netušil, že se Marek objeví tak brzy ve dveřích Zátoky. Ani tak nemá Marek tušení, že ho čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě. Buď opustí Krupici a Prahu, nebo opustí svůj přístav jménem Přístav, který tak pracně celý rok budoval. Dokonce přežil i ty nejhorší časy - zimu bez všech turistů, cyklistů a většiny starousedlíků.

Ve vzduchu se stále vznáší otázka, jestli Přístav opustí a zůstane s Krupicí v Praze. To vše uvidíte na Primě už ve 20.15 v pátek.

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž Foto: Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportážFoto: archiv Prima

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?