Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Marek s Terezou tančí na Šakalí léta. Tereza se dozví, kdo je doopravdy Olga Drozdová

Roman odjel do Benátek na fotografickou zakázku za Olgou. Tereza zůstala osamělá v Přístavu, a tak s bývalým exmanželem stráví večer. Během toho se omylem dozví, co jí Roman zapomněl říct.

Před odjezdem Romana do Itálie došlo k malému nedorozumnění mezi ním a Terezou. Roman se Tereze nedovolal, aby jí řekl, že odjíždí. Tereza ho omylem zastihla v Přístavu. Drsnou soudkyni jeho chování trochu raní. Znamená to, že Romanovi na ní nezáleží? Proč jí nic neřekl?

Pravdou bohužel je, že Tereza netuší ještě jednu důležitou věc. Roman jí zapomněl sdělit, že s Olgou, za kterou odjíždí pracovat do Itálie, před lety chodil. Roman byl do Olgy hodně zamilovaný, a dokonce ji bývalý sukničkář požádal i o ruku. Vztah nakonec sám ukončil, protože měl nevyřešené účty s mafií a nechtěl ohrozit rodinu, kterou miloval.

Olga Romeovi vyčte, že si za ní rychle našel náhradu Foto: Olga Romeovi vyčte, že si za ní rychle našel náhraduFoto: archiv Prima

Tereza o jeho minulosti vůbec netuší, Marek se během společného večera zmíní o tom, jak se Tereza ve vztahu s Romanem uvolnila, je trpělivější a tolerantnější. Málokdo by prý pustil Romana Mareše do Benátek s bývalou snoubenkou.

Přístav (50) - Obrázek 3 Foto: Přístav (50) - Obrázek 3Foto: archiv Prima

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?