Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Marek se ptá na nevěru Terezy

Pondělní Přístav bude ve znamení Markovo procitnutí. Náhle mu dojde, že nemůže sázet na stálý cit své manželky Terezy. Někdo mu totiž může lézt do zelí a ten někdo je jeho nejlepší kamarád Roman. Podívejte se na scénu z pondělního dílu

O nočním výletě na hausbótu Terezy a Romana Marek nic nevěděl. Je mu jasné odkud vítr vane a začne pořádně pěnit, ale až v momentě, kdy se vysmátá Tereza společně s Romanem vrací to ráno do Přístavu. Takovou Terezu už Marek dlouho nezná. Podařilo se Romanovi to, o co se vsadil s Markem? Že dokáže udělat z upjaté Terezy ženu, která si umí užívat života?

Tuto sázku Marek tak trochu nedomyslel. Romanovi se začalo dařit na všech frontách. Terezu v Praze dokonce políbil a je naprosto jasné, že ani Romanovo kouzlo osobnosti působí i na Terezu. Markovi  začíná docházet,  že jejich manželský problém je daleko větší, než si myslel. Zdá se mu, že Tereza se do Romana opravdu zamilovává.

Jako despotický manžel se jde zeptat Terezy, co to má všechno znamenat. A Tereza mu jeho dřívější chování, kdy ji v Praze opustil, dává pěkně sežrat.

Podívejte se na ukázku.


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?