VIDEO: Marek zachraňuje gentlemansky Krupici

Marek Skála bude gentlemansky zachraňovat Foto: Marek Skála bude gentlemansky zachraňovatFoto: archiv Prima

"Vy jste pozornej," konstatuje Krupice, která se v řece řízla do nohy. Velice gentlemansky ji zachránil Marek Skála. " Vy zas máte hezký nohy," opětuje její pochvalu. Podívejte se na celou scénu ze středečního dílu Přístavu už teď!

Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15! Kromě dvou nových postav uvidíte i ty "staré" , které mají v každém případě naprosto nové zážitky nebo zjištění. Třeba jako Pavlína Krupičková.

Pavlína se znovu pohádala s Pepou, který na ní momentálně hraje rozzuřeného manžela. Znovu odmítne Pavlíně pomoci, a tak se jde místní kadeřnice trochu zchladit do řeky. Ještě než se vůbec stihne smočit, rozřízne si chodilo o kus skla na dně řeky. Marek je shodou okolností ve svém hausbótu a nepříjemně zraněné Krupice se ujme jako pravý gentleman.

Během ošetřování si z ní udělá tak trochu legraci. Podívejte se na zajímavý moment Krupice a Marka Skály. Můžeme očekávat nějaké společné zážitky této dvojice? Všichni totiž víme, že Krupice si je jistá, že její manžel Pepa už dávno není ten pravý muž na společný život. A vypadá to, že Pavlína s Markem mají více společného, než by se mohlo zdát!

 

Podívejte se na celou scénu ze středečního Přístavu:

I tuto scénu uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

reklama