Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Martin Zounar žárlí (zatím) roztomile

Pepa Kupička (Martin Zounar) dělá hlavně melouchy Foto: Pepa Kupička (Martin Zounar) dělá hlavně melouchyFoto: archiv Prima

Martin Zounar ztvárňuje v seriálu Pepu Krupičku, muže, který zvládne práci všeho druhu. Miluje na sto procent, ale také žárlí. A jeho dobrácká povaha se s nehezkou žárlivostí komediálně doplňuje.

Pepa Krupička je sdcař. Všechno dělá upřímně. Upřímně už deset let také miluje svoji Pavlínu, kterou si kdysi přivezl z Prahy. Před deseti lety měla být osada pouhou zastávkou v životě manželů Krupičkových. Ti se tu však k nelibosti krásné Pavlíny usadili.

Pavlína je právem považována za krásku v celé osadě, chlapi na ní mohou oči nechat. A Pepa to moc dobře ví, Pavlínu si hlídá jako oko v hlavě. A naprosto mu vyhovuje, že jeho manželka pracuje jako kadeřnice u nich doma. Má ji stále na očích. Příjezd cizinců v těch nejlepších letech ho tak trochu znervózňuje ve chvíli, kdy se jeho manželka rozhodne jim v hospodě pomáhat.

Vtipné jsou i přiblblé pozdravy Marka Skály a Romana Mareše směrem ke Krupici. Martin Zounar jako Pepa Krupička svou reakcí celou scénu ještě povýší.

Pepa je žárlivostí a nejistotou bez sebe. A tak se pokusí zachránit situaci zoufale uzurpátorským způsobem, který působí hodně komicky. Zvlášť ve chvíli, kdy ho Pavlína totálně setře. Podívejte se na povedenou scénu:

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?