Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Milenka dostala psotník! Dnešní ženy jsou prý k ničemu!

Přístav je momentálně plný slaměných vdovců. Muži jsou zkrátka na konci světa opuštění, i když někde tam v dáli má každý svou ženu. Milenka toto už dlouho pozoruje a během jedné krizové situace zkrátka vybuchla a udělala scénu! Podívejte se na video z pátečního dílu.

Hlavní postava seriálu Přístav zažije tu největší bolest. Marka Skálu totiž rozbolí příšerně zub. Vodka ani kloktání heřmánku nepomáhá a Marek se probouzí v noci s neuvěřitelně nateklou tváří. Pomůže buď pražská ambulance, nebo dr. Jonáš. Jenže Marek doma nemá nikoho, kdo by se o něj po náročném zákroku staral.

Osamělí vlci v Přístavu

Když se Marek dobelhá zpátky do Přístavu, vypadá příšerně. Milenka je vzteky bez sebe, když vidí omámeného Marka Skálu po vytrhnutí osmičky. Marek nemá nikoho, kdo by se o něj teď hned postaral. Krupice pracuje v Praze. Nejinak je na tom i José, jenž má pracující manželku v italských Benátkách. A Roman Mareš dojíždí za svou přítelkyní také do Prahy.

Milenka hodlá Radima požádat o ruku Foto: Milenka hodlá Radima požádat o rukuFoto: archiv Prima

Samota je jedno negativum života osamoceného "mořského vlka" v Zátoce. A Milenka, jež je ostatním mužům vždy při ruce, má všeho dost. Ptá se sama sebe, co se stalo s obětavými ženami, jež vždy pomáhaly svým manželům?

To vše uvidíte v pátek na Primě ve 20.15! Těšte se na seriál Přístav!

Co uvidíte v 51. dílu?


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?