Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Mili je na prknech, která znamenají svět!

Ženské divadlo založené Braunovou a Libuší Drozdovou už se blíží k opravdovému vystoupení. A místní šašek Mili Hrdá Pátková rozhodně nesmí chybět. Podívejte se, jak Mili prožívá vystoupení Libuše v exkluzivním videu z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Nápad založit divadlo dostala Braunová ve chvíli, kdy se jí celý zlomený starosta Drozd svěřil, že jeho Libuška má nervy v kýblu kvůli dceři a jejich vnoučatům, jež už dlouhodobě žijí v italských Benátkách. Libuši bylo zkrátka třeba nějak zabavit a přidaly se i další ženy, které chtějí hrát divadlo. Od nápadu k realizaci uběhlo pár chvil. Ukázalo se, že realizace bude těžší, než se předpokládalo, ale za to o dost zábavnější.

Vystoupení v Přístavu se blíží

Zatímco se Roman Mareš snaží znovu přemluvit starostu, aby jim pronajal místní louku, kde by mohli dělat v létě koncerty a festivaly, ženy ze Zátoky a Špičky zkouší divadlo, které se má zanedlouho představit v Přístavu. Zatím je ale všechno špatně. Libuše Drozdová dlouho nemůže najít látku, kterou by mohly ženy zahrát (chybí jim mužští představitelé).

A kkdyž začně na první vážné zkoušce přednášet, všichni vybuchnou smíchy...

Drtina přestřihává pásku Foto: Drtina přestřihává páskuFoto: archiv Prima

 

Co dalšího uvidíte na Primě v Přístavu ve 20.15 už tento pátek?

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?