Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Nudíte se při uklízení, zahrajte si během vytírání hokej jako Marek

Marek má výčitky svědomí Foto: Marek má výčitky svědomíFoto: archiv Prima

Hokejová historie se v Markovi nezapře. Hokejku sice už dávno prodal a brusle nenasadil několik let, ale touhou brázdit led má stále. Tak jeho styl uklízení můžete brát jako skvělou inspiraci na cvičení! Podívejte se na video z pondělního dílu Přístavu!

I když Marek Skála momentálně lítá daleko častěji po hospodě než na ledu, na svoje dny slávy, které zažil jako úspěšný hokejista, nejspíš nikdy nezapomene. V ten moment se také potkal se svou manželkou Terezou. Tereza byla kdysi jen zamilovanou puberťačkou, jež se nebála ze sebe udělat novinářku, aby s Markem tehdy mohla vůbec mluvit. A teď? Vypadá to, že všechno odvál čas.

Marek začal nový život v Zátoce, kde se stal hospodským. Z Terezy je soudkyně, která ze své původní bezprostřednosti nejspíš ztratila všechno. Zátoka ji ale její původní já začíná znovu připomínat.

Milenka v tom má hokej

Hravou atmosféru v Přístavu zažije i Milenka, jež začala v hospodě pracovat jako uklizečka. Marek jí ukáže, jak se má správně vytírat! Jeho hravý styl se však moc nelíbí Radimovi Pátkovi. Ale to nikoho ani nemůže překvapit, že?

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu:

Přístav uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?