Pátek
20.15
na Primě

Video: Olga Drozdová jde za Ivanou. Vyškrábou si oči?

Olga se postupem času dozvídá, co se dělo doma, když byla ona sama v nemonici. Do jejího rodinného revíru tak nestydatě nakoukla i další žena, která Josému pomáhala s malou Klárkou. Olga se však dozví další zajímavou věc a musí si to s Ivanou vyřídit osobně.

Olze to doma rozhodně neulehčují. Čerstvá matka si začíná všímat, jak je nahraditelná v již zaběhnutém domacím chodu celé rodiny.

Malí Drozdovi se chtějí přejmenovat! Touží být Pivodovi po tatínkovi, stejně jako jejich nová ségra Klárka. Co na to Olga? Toto ji rozhodně nepotěší.

Další ranou, kterou jí rodina uštědří je i fakt, že se José svěří Olze, že jejich dcera má nedostatek sebevědomí a myslí si, že je horší než její bratr. Možná si pamatujete na situaci, kdy s tímto přišla Ivana za Josém do Přístavu. José byl překvapený, stejně jako je teď Olga ještě více je tím, od koho se to José dozvěděl. Vypadá to, že Ivana patří do života jejího manžela.

Jejich malá dcera chce v učení šití u Ivany Braunové pokračovat, a tak je Olga Drozdová nucena to s Ivanou vyřídit. Dojde i na téma José. Podívejte se na ukázku ze středečního dílu.

Co dalšího uvidíte ve středu? Podívejte se na upoutávku:

Středeční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?