Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Pepa vydírá Terezu. Chce číslo na Koblihu!

Páteční večer v Přístavu bude ve znamení tomboly. Tereza shání u každého obyvatele něco, co by mohl darovat. Zastaví se i u Pepy Krupičky, který požaduje výměnu. On dá dar, Tereza mu daruje telefon na její sestřenici.

Tereza Skálová, partnerka Romana Mareše,  společně s dětmi Drozdových chodí po Zátoce a vybírají věci do tomboly. Samozřejmě se musí zastavit i u Pepy Krupičky.

Něco za něco!

Pepa Krupička má sice plný sklad různých objektů a rád přispěje, ale pak ho napadne, že jeho dary mohou fungovat i jako skvělá výměna informací. Sestřenice Terezy, která jezdí ralley, ho totiž opravdu okouzlila, Pepa o ní mluví, kudy chodí. Když Terezu požádal o telefonní číslo, nechtěla mu ho dát. Co kdyby nějakou věc do tomboly vyměnil za tak drahou informaci jako je číslo Koblihy?

A bude mít velmi nešťastný úvod:) Foto: A bude mít velmi nešťastný úvod:)Foto: archiv Prima

Kdo je Kobliha?

Pokud by někdo neznal ženu, která minulý a předminulý týden udělala pořádné haló v celé Zátoce, musíme Koblihu představit. Jana Koblihová je vdova, knihovnice, skvělá kuchařka, ale hlavně závodnice ralley (jak už jsme vás informovali). To je jeden z důvodů, proč Krupički Kobliha tak uhranula.

Pepa však miluje hlavně chytré ženy a působí to na něj jako afrodiziakum, proto od všech žen požaduje, aby mu četli před spaním. U Pepy nemá žádná šanci, pokud neumí správně číst. A musíme připomínat, že Kobliha je knihovnice? Byla by to ideální dvojice!

Mili má velkou radost, že se bude vdávat Foto: Mili má velkou radost, že se bude vdávatFoto: archiv

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?