Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Petr Lexa hraje cover od Weeknda

Představitel Petra Dvořáka, Petr Lexa, začínal na youtube jako zpěvák coverů. Na síť nahrával svá videa a to mu také zajistilo úspěšnou hudební kariéru v kapele SLZA. V pátečním Přístavu uslyšíte jeho další cover úspěšného singlu I can´t feel my face.

Když profesionální hudebník Lukáš Bundil hledal do svého nového projektu zpěváka, na youtube narazil právě na Petra Lexu. V tu chvíli obyčejnému klukovi z Českých Budějovic, který studoval a po večerech pracoval v baru, změnil život. Petr se už nějaký ten moment nahrával na kameru, kde zpíval různé světové covery. A to mu, věřte nebo ne, zajistilo kariéru, následně dva Slavíky a různé jiné hudební ceny.

V Přístavu se jeho postava Petra Dvořáka připravuje na svatbu Milenky a Radima, kteří budou chtít speciální vystoupení. Kluky z Přístavu napadlo, že by to mohli spojit i s Lindou, náctiletou dcerou Dr. Jonáše, která Petra tajně miluje a je to její idol. Linda je totiž mistriní ve stepování, a tak by mohli spojit své umělecké síly.

Přístav - Petr u Lindy Foto: Přístav - Petr u LindyFoto: archiv Prima

Píseň o závislosti na heroinu?

Petr Dvořák se tedy musí stavit v chatě u Jonášových, aby si mohli společně s Lindou něco nazkoušet. A jako song, do kterého by mohla Linda stepovat, zahrál na ukulele úspěšný taneční singl I can´t feel my face od zpěváka jménem Weeknd. I když je píseň ve skutečnosti pořádně potemnělá, protože vypovídá o závislosti na heroinu, tóny z ukulele ji dostatečně zjemnily.

Zpěvák Weeknd, jehož další hit znáte hlavně ze soundtracku k 50 odstínům šedi (Earnd it), je bohužel s tvrdými drogami spojován i v dnešní době. Ačkoliv jeho okolí mluví jinak, Weeknd přiznává jen to, že závislostí na drogách si prošel v letech minulých.

Milenka si bude zkoušet svatbu Foto: Milenka si bude zkoušet svatbuFoto: archiv Prima

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?