Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Petr potřebuje sehnat 35 000 korun. Má problém!

Petr přijíždí do Přístavu trochu zneklidněný. Potřebuje sehnat 35 000 korun. Co provedl? Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.

Johana se po počátečních scénách, kdy nemohla skousnout, že její rodiče mají každý nového partnera, uklidnila. Momentálně se učí na těžkou zkoušku z práva. Zoufalou studentku překvapí Petr, který měl být na koncertě. Petr se jí svěřuje, že má obrovský problém a musí uhradit 35 000 korun. Propásl totiž jeden z koncertů.

Produkční klubu po něm chce uhradit lístky a zabookované místo koncertu. Petr samozřejmě nemá ani vindru. Johana nejdřív navrhuje vypůjčit si od mámy. To Petr ihned zamítá, ale pak je napadne spásná myšlenka. Ozvat se Lukášovi, bývalému kamarádovi, který byl do Johany zamilovaný celé léto. Kvůli tomu, že si Johana vybrala Petra, se Lukáš s Petrem přestal úplně bavit. Pomůže teď Petrovi v nouzi?

Seriálový Petr prý dává přednost kariéře Foto: Seriálový Petr prý dává přednost kariéřeFoto: archiv Prima

Pravdou je, že Lukáš nemůže o Petrovi ani slyšet. Jejich kamarádství, které začalo na gymnáziu, už je dávno passé. Lukáš mu zkrátka Johanu nikdy neodpustí.

Za všechno může povedený večírek Foto: Za všechno může povedený večírekFoto: archiv Prima

Co uvidíte ve středu v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?