Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Poprask na sedle Radimova koně. Bojí se!

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15 na Primě. Přichází den D, kdy se Milenka a Radim konečně vezmou a můžete vzít jed na to, že to bude pořádný poprask. Podívejte se na videoukázku z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Už v prvních minutách videa si všimnete, že Radim je psychicky poněkud rozhozený. Milenka z módu paniky přešla na užívání si kouzelných momentů.

Roman s Pepou Krupičkou přijíždějí k chatě Pátkových na bílých koních, aby splnili tajný sen Milenky, která se těší, že se jednou v životě bude cítit jako Popelka se svým Juráškem. Radim z toho jako ženich ale nadšený rozhodně není. Musí totiž na koně vylézt a dojet až před Přístav a ještě u toho vypadat elegantně? Nemožný úkol.

Jak nasednout na koně a nezabít se

První problém bude to, že Radim neumí na koně nasednout ani správným směrem, nemluvě o tom, že si u toho roztrhne kalhoty. Celá akce se samozřejmě neobejde bez lamentování a komandování Pepy. Při příjezdu k Přístavu Radim zjišťuje, že jeho svěděk na svatbě chybí, a tak bude muset někdo zaskočit. Muži se však do této role příliš nehrnou.

Pátkovi se bude na koni líbit o dost méně Foto: Pátkovi se bude na koni líbit o dost méněFoto: archiv Prima

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?