Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Proč se Milenka nechce vdávat?

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15. A tentokrát bude zahrnovat i dost děsivé zprávy. Hrozí vztahu Milenky Hrdé a Radima Pátka rozpad?

Když Milenka Hrdá nechala vyhlásit místním rozhlasem, že se bude vdávat, pozvala všechny obyvatele Zátoky na jejich svatbu.To se Radimovi samozřejmě nelíbilo a rozhodl se, že Milenčinu rozevlátost utne už zpočátku.

Radim chce svatbu komorní o čtyřech lidech a svatební hostina by měla být z menu v hospodě. V Milence logicky bouchly saze a vyhrožuje Radimovi, že v tom případě rozhodně žádná nebude. Milenka je z jejich hádky sice zlomená, ale rozhodně nebude ta, která v jejich vztahu ustoupí. Dokonce prohlásí i to, že už Radima nechce, z čehož jsou v šoku Roman i José.

Přístav - pověsěný Radim Pátek Foto: Přístav - pověsěný Radim PátekFoto: archiv Prima

Ti se samozřejmě hned nabídli, že celou situaci s Radimem půjdou vyřešit jako minule (kdy ho pověsili na strom hlavou dolů). Milenka odmítne, i tak ale nemůže uvěřit tomu, jakého hamouna a lakomce si vzala. Radim chce šetřit i na dni, na který by měli vzpomínat oba dva až do konce svých životů? To raději žádnou svatbu!

Milena má takový vztek, že nehodlá spát ani doma, a tak hledá jednu volnou postel. Spí nakonec u Pepy Krupičky, což bude také hodně velký problém.

To uvidíte sami už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Se svou dceru  Foto: Se svou dceru Foto: archiv Prima

Podívejte se na video upoutávku z pátečního 56. dílu:


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?