Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Radim oznamuje, že je bratrem Pepy a Drtiny. Jak na to přišel?

Je to další "pátkovina"? Radim s Mili pozval na večeři Drtinu a Krupičku, protože má pro ně vážné oznámení, jež změní navždy jejich životy. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu, které uvidíte na Primě ve 20.15.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Zjištění, které převrátí životy většině obyvatelům Zátoky. Radim tuší, že jeho rodiče nejsou těmi pravými. A hodlá to oznámit Krupičkovi a Drtinovi.

Radim Pátek má pro Krupičku a Drtinu opravdu velké překvapení. Nikdo by nečekal, že Milenka Hrdá Pátková pozve zrovna Krupičku a novináře Drtinu na slavnostní večeři. Oba dva očekávají další lži od nejslavnějšího obyvatele Zátoky. Radim však překvapivě přichází se zjišťěním, že je jejich nevlastní bratr.

Krupička a Drtina tomu nechtějí věřit, je to příliš náhod najednou. A také za tím stojí Radim Pátek, kterému celá Zátoka nevěří ani nos mezi ušima. Radim se vytasí s fotkou, která má naznačit, jak to mezi rodiči bylo. Ouško se rozhodne fotografii poslat na kriminální expertýzu. Radim totiž ví, že Drtina koupil letenky Krupičkovým, aby s nimi mohli navštívit Kanadu.

Drtina přestřihává pásku Foto: Drtina přestřihává páskuFoto: archiv Prima

 

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?