Pátek
20.15
na Primě

VIDEO sestřih: To nejlepší z Mili číslo 3!

Pokračujeme ve výběru nejlepších scén s Mili Hrdou Pátkovou, která je zaručenou hvězdou celého Přístavu. Můžete se těšit na další přeřeky, ale i na perfektně ujeté scény přesně podle Kateřiny Kairy Herčíkové. Podívejte se na sestřih.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Představitelka Mili ze Zátoky je v každém případě velice originální žena, která si získala srdce všech diváků, jež sledují Přístav. Postava Kateřiny Kairy Herčíkové je tak originální a má takové hlášky, že se v celém seriálu opravdu nedá přehlédnout.

My jsme pro vás vybrali další scény, které jsou podle nás naprosto špičkové.

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i další dva sestřihy s Milenkou:

Článek

Proč je José v posteli? Foto:

VIDEO: Nejlepší scény s Mili č. 2

V článku najdete video, v kterém pokračujeme s nejlepšími scénami s Milenkou Hrdou Pátkovou. Mili je poněkud trhlá, to už všichni víme, ale její scény a přeřeky jsou...

Článek

Přístav - Milenka Hrdá Foto:

Tady najdete sestřih nejlepších hlášek Milenky Pátkové

Milenka Hrdá Pátková je ženou, bez které by Přístav nefungoval. Její hlášky a zkomoleniny vždycky zaručeně pobaví. Podívejte se na první část toho nejlepšího ve videu!

 

 

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Uložit

Uložit

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?