Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Shánění bydlení Johany a Petra vede k dalším roztržkám

Mladá dvojice z Přístavu, Petr s Johanou, se rozhodla, že budou bydlet společně a konečně se ve svých dvaceti letech osamostatní. Oběma studentům však chybí finanční nezávislost od rodičů. A to vede k dalším a dalším hádkám...

Petr s Johanou se chválihodně domluvili na tom, že už chtějí být zodpovědní sami za sebe. Jako studenti však nemají dostačující finanční prostředky k tomu, aby spolu mohli žít společně a hlavně sami v jednom bytě. Proto maminka Johany nabídla, aby dvojice zatím bydlela u ní v pražském bytě. To se však Johaně nezamlouvá a je rozhodnutá platit drahý pražský nájem pomocí různých brigád.

Johana se také šla přeptat tatínka, zda by u něj mohla pracovat i o víkendech, aby si přividělala něco navíc. Marek však nemá penez na zbyt, sotva se uživí sám během zimy v Zátoce.

Johana však nepočítala s tím, že Tereza se potká s jejím Petrem a nabídne jim bydlení u ní v bytě zadarmo. Petr je nadšený, protože zná realitu pražských nájmů a uvědomuje si, že kdyby si oba dva s Johanou měli vydělávat jen na bydlení, tak se neuvidí. Johana s tím však zásadně nesouhlasí.

Možná se pleteme, ale začíná zase období hádek mezi Johanou a Petrem?

To uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Přístav - Petr a Johana poslouchají Foto: Přístav - Petr a Johana poslouchajíFoto: archiv

 

Vylže se Roman z aférky Marka a Pavlíny, přijde na to Tereza? Podívejte se na středeční scénu z Přístavu!

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?